X

Kthjellime dhe vranësira mesatare, si do të ndryshojnë temperaturat sot

Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën të ditur se ditën e martë parashikohet të ketë mot me kthjellime dhe vranësira mesatare.

Në orët e mëngjesit sërish përgjatë luginave do të shfaqet mjegulla e mjegullina në lugina.

Era do të fryjë me drejtim lindje-verilindje e lehtë e mesatare përgjatë bregdetit, duke u pasuar nga valëzim në dete i forcës 3 ballë.

Temperaturat parashikohen:

QYTETET Temperaturat në °C

Shkodër 4/15 diell re

Kukës -1/5 diell re

Lezhë 2/16 diell re

Dibër -1/7 diell re

Durrës 8/19 diell re

Tiranë 6/18 diell re

Elbasan 7/19 diell re

Berat 5/19 diell re

Vlorë 9/19 diell re

Korçë 0/10 diell re

Gjirokastër -1/15 diell re

Sarandë 6/18 diell re.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME, Magazine
Rriten me 34% bizneset e mbyllura në maj-tetor, më të goditura Vlora e Shkodra

Pasoja që Covid-19 ka sjellë në ekonomi po ndihen më shumë te bizneset e vogla, që po detyrohen të mbyllin...

Close