X

FOTO/ Adrola Dushi pozon topless dhe i la të gjithë “gojëhapur”


Adrola Dushi është një nga modelet më të suksesshme shqiptare dhe kjo gjë tashmë është e konfirmuar.

Ajo është shpërngulur prej disa kohësh në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku po vazhdon karrierën në modeling.

Megjithatë, është po aq aktive në rrjetet sociale si gjithmonë. Pas fotos me flamurin shqiptar në rrugët e New York, bukuroshja i ka lënë të gjithë ‘gojëhapur’.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ADROLA DUSHI (@adroladushi)

Adrola ka pozuar topless, teksa flokët e gjatë kaçurela i ka lëshuar para.

Menjëherë, ndjekësit kanë shpërthyer në komente të pafundme duke e komplimentuar për look-un. Mesa duket edhe këtë herë modelja ja arriti qëllimit

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ADROLA DUSHI (@adroladushi)


 

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
FOTOT/ Moderatorja e njohur: Kam patur trysni për të bërë ndërhyrje kirurgjikale, zvogëlova gjoksin se e kisha të madh…

Moderatorja Nevina Shtylla ka zbuluar se ka patur trysni nga njerëz të tjerë për të bërë ndërhyrje kirurgjikale në trupin...

Close