X

Rita Ora merr vëmendje me pozat provokuese

Nuk është për t’u çuditur se ajo shfaq shpeshherë pjesët sentimantale të saj.

Por, Rita Ora gjatë ditës së djeshme (e shtunë) në rrjetin social Instagram ka pozuar në po të njëjtën mënyre, duke marrë vëmendje të madhe, shkruan Daily Mail.

29-vjeçarja në disa fotografi të ndara është shfaqur joshëse, ndërsa shihej e veshur me të brendshme të zeza.

Bukuroshja bionde kishte marrë poza provokuese para kamerës, teksa flokët dhe makijazhin e kishte mjaft në nivel.

“Pyetni dikë, si është Rita kur puna kryhet”, ka shkruar ajo në përshkrim.

Ndërkohë, për Ritën po flitet se është fejuar me Romain Gavras, pasi në një paraqitje të saj është parë me unazë.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in Magazine
Mot me diell dhe vranësira të pakta, si do të ndryshojnë temperaturat sot

Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën të ditur se ditën e diel në vend do të mbizotërojë mot me diell dhe vranësira...

Close