X

Inxhinieri i njohur humbet betejën me koronavirusin

Inxhinieri i njohur Skënder Hajdini ka ndërruar jetë për shkak të koronavirusit. Lajmin e ka bërë të ditur kreu i bashkisë së Maliqit, Gëzim Topçiu.

Përmes një postimi në rrjetet sociale shkruan se Hajdini nuk ia doli të fitojë betejën me virusin, ndërsa e cilëson si një humbje të madhe për qytetin.

POSTIMI:

Inxhinier Skënder Hajdini nuk ia doli betejës me virusin e pabesë.

Shumë të trishtuar nga kjo humbje e madhe për të gjithë ne.

Do na mungojë inxhinieri model, fjalëpak e punëtor, qytetari i denjë dhe drejtuesi i zoti.

Në emër të Bashkisë Maliq i shprehim ngushëllime familjes, miqve e shokëve!

U prehsh në paqe inxhinier!

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, FLASH, LAJME
Të sëmurët torturohen nëpër autoambulanca, Rama zgjohet vetëm për lehjet idiote

Nga Petrit Vasili/ Kolege, kliente te qeverise, boll ja vute ne preher Betimin e Hipokratit, Hipokritit te qeverise. Mjeksia, i...

Close