X

Koço Kokëdhima dhe gruaja e tij infektohen me Covid


Presidenti i Apolonisë, Koço Kokëdhima dhe gruaja e tij, Brixhida janë infektuar me Covid-19. Lajmi bëhet i ditur në Supersport në emisionin Gol pas Goli.

Mbetet për tu mësuar gjendja shëndetësore e të dyve dhe nëse ish-deputeti ka pasur kontakte me futbollistët e Apolonisë së fundmi.

Fierakët zbresin në fushë në orën 13:45 dhe Kokëdhima do të jetë i detyruar të mos e ndjekë skuadrën e tij nga shkallët e stadiumit.

Aktualisht në Superiore ka të infektuar te Kukësi. Trajneri Skënder Gega e pësoi i pari, ndërkohë që më pas kanë dalë pozitive edhe Mehdi Hetemaj e Godfrey Cooper, si dhe zëdhënësi për shtyp, Erjon Allaraj.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, FLASH, LAJME, SPORT
“Problemi kryesor nga Covid-19 është…”, mjeku shqiptar në Itali: Pse situata këtu nuk është alarmante si në mars-prill, shqiptarët të respektojnë masat

Mjeku shqiptar që shërben prej vitesh në Lodi të Italisë, Alban Beltoja, foli në një lidhje me “Skype” për News24 për rritjen...

Close