X

Këngëtarja njofton e trishtuar se humbi njeriun e dashur

Aurela Gaçe ka shkruar disa rreshta prekës për stërgjyshin e fëmijëve, i cili ka ndërruar jetë në spital.

Ajo përcjell trishtimin e saj dhe të vajzave për humbjen.

Këngëtares i ka mbetur peng se për shkak të situatës së pandemisë nuk mundën as t’i shkonin në spital dhe t’i shprehnin dashurinë gjyshit të tyre.

“Qofsh i parajsës gjyshi Xhimi. Vajzat e mia e kishin stërgjysh, por ashtu e thërrisnin, si e thërriste babai i tyre. Ikja jote na hidhëroi. Ike në një kohë si kjo, kur as në spital s’mundet as ta vizitosh.

Kur fëmija, gruaja, nipërit, as arrijnë të të thonë se të duan. Kjo është shumë e dhimbshme. Grace stërmbesa jote qau shumë për ty, se të njohu, shpenzoi kohë me ty e ndarja dhëmb”, shkruan Aurela duke postuar në foto me me gjyshërit e fëmijëve.

/TPZ,al/

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in FLASH, LAJME
Edi Rama mesazh indirekt prokurorisë: Akuzat e opozitës janë lemeri politike, por ju e dini vetë, nuk ju pengojmë…

Kryeministri Edi Rama, ka reaguar nëpërmjet një video-mesazhi, drejtuar qytetarëve shqiptarë, lidhur me akuzat e opozitës, se qeveria ka fshehur...

Close