X

Elbasan/ Arrestohet agresori që goditi me gurë Qendrën Shëndetësore

Bie në pranga personi që sulmoi Qendrën Shëndetësore në lagjen ‘Skënderaj” të Elbasanit.

“Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Elbasan, proceduan në gjendje të lirë për veprën penale “Shkatërim i pronës” shtetasin:

A.B., banues në Elbasan, pasi sot rreth orës 12:00 , ka goditur me gurë dritaret duke thyer xhamat e Qëndrës Shëndetësore në lagjen “Skënderbej”, Elbasan”, njofton policia.

Materialet hetimore i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Elbasan, për veprimet e mëtejshme proceduriale.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Koronavirusi në Shqipëri/ 737 rastet e reja dhe13 viktima në 24 orët e fundit

Janë 737 rastet e reja me Covid-19 në vendin tonë, ndërkohë që 13 janë viktimat në 24 orët e fundit....

Close