Rama i përgjigjet akuzave të opozitës: Nuk mund t’i fshehim vdekjet! Presidenti dhe opozita në aleancë me Covidin për të më rrëzuar!

Siç e kishte paralajmëruar prej ditësh, më në fund kryeministri Edi Rama është shfaqur publikisht, për të folur lidhur me akuzat e Lulzim Bashës, se numri real i viktimave nga Covid-19 është fshehur nga qeveria. Rama kishte regjistuar një video mesazh dhe deklaroi se Presidenti i Republikës sëbashku me opozitën, janë në një aleancë me virusin për të rrëzuar qeverinë … Continue reading Rama i përgjigjet akuzave të opozitës: Nuk mund t’i fshehim vdekjet! Presidenti dhe opozita në aleancë me Covidin për të më rrëzuar!