X

Edi Rama mesazh indirekt prokurorisë: Akuzat e opozitës janë lemeri politike, por ju e dini vetë, nuk ju pengojmë…


* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in VIDEO
Ylli Rakipi i bën vetëm një pyetje Spiropalit për Bashën, ministrja nuk di të përgjigjet

Gazetari Ylli Rakipi dhe ministrja Elisa Spiropali, kanë debatuar në emisionin "Çim Peka Live" në Syri TV, lidhur me akuzat...

Close