X

Avokati i mirënjohur voton në LSI, ish-deputeti: Ilir Murati është anëtari më i ri

Avokati i mirënjohur shqiptar, Ilir Murati është bërë pjesë e LSI. Ai ka votuar sot në zgjedhjet e LSI teksa ish-deputeti Përparim Spahiu thotë se ai është anëtari më i ri i partisë.

Për më tepër Spahiu thotë se LSI tregoi edhe sot në kushte pandemie se gjen mënyrën për të qenë aktive.

Sipas tij ky është një mesazh angazhimi për shqiptarët e ndryshimin e madh në zgjedhjet e 25 prillit.

STATUSI NGA PËRPARIM SPAHIU

Mbylla sot zgjedhjet me anëtarin më të ri të LSI-së, Avokatin Ilir Murati.
LSI tregoi sot që edhe në kushte pandemie gjen menyrën për të qenë aktive dhe per te shprehur vullnetin e anëtarëve të saj, si mesazh angazhimi për të gjithë shqiptarët, për ndryshimin e madh në zgjedhjet e 25 Prillit.
#ShqipëriaShtëpiaJuaj
#BashkohuMeLsi
Laprakë 2020

Mbylla sot zgjedhjet me anëtarin më të ri të LSI-së, Avokatin Ilir Murati.

LSI tregoi sot që edhe në kushte pandemie…

Posted by Përparim Spahiu on Saturday, November 21, 2020

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Rama i përgjigjet akuzave të opozitës: Nuk mund t’i fshehim vdekjet! Presidenti dhe opozita në aleancë me Covidin për të më rrëzuar!

Siç e kishte paralajmëruar prej ditësh, më në fund kryeministri Edi Rama është shfaqur publikisht, për të folur lidhur me...

Close