X

19 viktima dhe 721 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

Kosova ka regjistruar 19 viktima nga koronavirusi në 24 orët e fundit.

Ndërkohë, 711 janë rastet e reja me Covid-19, nga 1633 testime, ndërsa të shëruarit janë më shumë, 721.

Numri total i rasteve pozitive në Kosovë është 33 588 raste, ndërsa ai i viktimave është 904.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in BALLKAN, LAJME
“U përula me respekt e nderim” Meta: Vepra e Skënderbeut udhërrëfyese e qartë për të garantuar të ardhmen tonë europiane!

Presidenti Ilir Meta, i ndodhur në Dibër të Madhe për të përkujtuar 111-vjetorin e Kongresit të Dibrës, ka nderuar edhe...

Close