X

Arbana Osmani siç nuk e keni parë kurrë më parë, Eduart Grishaj ndan foton e veçantë


Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj janë një ndër çiftet më të dashur të showbizzit shqiptar. Dyshja mirëpritën fëmijën e tyre të parë në fund të Tetorit, një djalë që e pagëzuan me emrin e veçantë, Diell. Ata janë shumë aktivë në rrjete sociale, ku shpeshherë kanë ndarë disa dedikime romantike për njëri-tjetrin.

Ndërkohë, së fundmi ka qenë Eduarti i cili ka publikuar një fotografi të veçantë krah moderatores. Arbana shfaqet e veshur si një malësore, ndërsa mban dhe një shami të bardhë në kokë. “Fshatarja ime”, ka shkruar partneri i saj krahas fotos.

Dyshja janë të pranishëm në festën e ditëlindjes së Bes Kallakut. Ndërkohë, fotoja ka marrë vëmendjen e ndjekësve, të cilët kanë vërshuar në komente, ku bie në sy ajo çfarë ka shkruar njëri prej tyre: “Tamam nuse me tradita Arbana. Por fshati nuk do të çarat e fundit.”

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
“Motrat e mia shqiptare”, Bebe Rexha bën gjestin e veçantë për Duan dhe Enisën

Bebe Rexha ka treguar gjithmonë se është shumë krenare për origjinën shqiptare. Autorja e hitit “I’m a mess” ruan një...

Close