X

A do ta sigurojë Shqipëria vaksinën e Covid-19? Edi Rama flet për bisedat që ka zhvilluar…


* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in VIDEO
Manastirliu: Po testojmë me strategji, dhe vende të zhvilluara nuk po i ulin dot rastet pozitivë me testimet.Kemi bërë porosi për 300 mijë teste të shpejta

Close