X

Manastirliu: Po testojmë me strategji, dhe vende të zhvilluara nuk po i ulin dot rastet pozitivë me testimet.Kemi bërë porosi për 300 mijë teste të shpejta


* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in VIDEO
Meta i shqetësuar për situatën e koronavirusit: Duhen masa urgjente, nuk është koha për tendera e PPP!

Close