X

Video/ Yuri Kim dhe Soreca siç nuk i keni parë kurrë, këndojnë në videon e komunitetit LGBTI


Ambasadorja amerikane, Yuri Kim dhe përfaqësuesi i BE-së, Luigi Soreca, janë shfaqur në një video të komunitetit LGBTI në Shqipëri, duke kënduar një këngë për karantinën, por jo atë të imponuar nga Covid-19.

Bëhet fjalë, për izolimin që përjetojnë personat LGBTI në përgjithësi.  Në video shfaqen artistë, diplomatë dhe anëtarë të komunitetit LGBTI.

VIDEO:

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in Magazine
Qëndro i lidhur në çdo moment me HomeNet

Ka disa gjëra për të cilat urojmë të ndodhin sa më shpejtë si zgjidhje teknologjike. Njëra prej tyre është që...

Close