X

VIDEO/ Saimir Tahiri feston 41-vjetorin, uron miqtë e tij në shoqërinë e një dhie

Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri ka festuar sot 41-vjetorin e lindjes, në një mënyrë të veçantë. Ish-deputeti socalist ka zgjedhur që të postojë një video ndryshe në rrjetet sociale, ku duket së bashku me një dhi në një fushë.

Tahiri ka falënderuar miqtë dhe të afërmit për urimet, ku shkruan: “Ky +2, une ++ Faleminderit te gjithëve për urimin #bday #october #born #scorpio #dhiashyt”.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in Magazine
Video/ Yuri Kim dhe Soreca siç nuk i keni parë kurrë, këndojnë në videon e komunitetit LGBTI

Ambasadorja amerikane, Yuri Kim dhe përfaqësuesi i BE-së, Luigi Soreca, janë shfaqur në një video të komunitetit LGBTI në Shqipëri,...

Close