X

Vasili: Rama, dado e lodhur e ministres Manastirliu

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili, me anë të një statusi në “Facebook” shkruan se Edi Rama bën rolin e dados së lodhur të ministres.

Vasili thekson se Rama nuk duron dot kur pyesin ministrin, sepse dalin në pah dobësitë e tij si kryeministër.

Postimi i Petrit Vasilit:

Edi Rama dado e lodhur e ministres!

Edi nuk duron dot asnje llaf per ministren e shendetesise.

Kur i kerkon informacion presidenti ministres pergjigjet dhe del perpara si fand spathi Rama dhe kthen pergjigje.

Kur thote Basha qe deklarata e ministres, qe do i seleksionojne pacientet sipas deshires, eshte kriminale fap del prap fandi spathi Rama dhe kthen ai prap pergjigje.

Boll e talle ministren se s’ta ka per borxh.

Rame lëre te ktheje ndonje pergjigje ministrja se per ate paguhet.

Ti nuk duron dot as kur ta pyesin ministren, por dobesite e tua nuk jane ceshtje e shqiptareve mbaji brenda zyrave te tua a gjetke.

Edi si dado e ministres je i perkushtuar, por e ben trashe!!

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Tërmet i fuqishëm në Turqi/ Erdogan: Dhimbje e thellë për vendin tonë

Presidenti turk, Rexhep Taip Erdogan, në një deklaratë për mediat ka shprehur edhe njëherë keqardhjen dhe dhimbjen e popullit turk...

Close