X

Përplasen tre automjete në Fushë-Prezë, gjashtë të lënduar në spital

Tre automjete janë përplasur në Fushë-Prezë, pa shkuar tek Ura e Gjolës. Njoftohet se ngjarja ka ndodhur rreth orës 18:20 ndërsa për pasojë kanë mbetur të lënduar gjashtë persona me iniciale M.B, K.B, L.H, B.H, M.H dhe B.Z.

Këta të fundit janë dërguar në spital ku marrin kujdes shëndetësor.

Grupi hetimor dhe shërbimet e policisë dhe vijojnë punën për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Vasili: Rama, dado e lodhur e ministres Manastirliu

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili, me anë të një statusi në “Facebook” shkruan se Edi Rama bën rolin e dados...

Close