X

Infektohen me koronavirus pesë gjyqtarë në Tiranë


Tre gjyqtarë në dhomën Civile të Tiranës dhe dy të tjerë në Dhomën Penale kanë rezultuar me Covid-19.

Nuk dihet si është gjendja e tyre dhe se si do të vazhdojë puna në këtë institucion.

Numri i të infektuarve me Covid-19 është shtuar përgjatë ditëve të fundit.

Një ditë më parë Ministria e Shëndetësisë raportoi për 275 persona të infektuar në 24 orë./Abc News

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, FLASH, LAJME
Përndiqte vazhdimisht një vajzë minorene, arrestohet 21-vjeçari në Krujë

Një 21-vjeçar është arrestuar në Krujë pasi përndiqte në mënyrë të vazhdueshme një 15 vjeçare. D.S, ishte në arrest shtëpie...

Close