X

DJ me famë botërore i “fiksuar” pas Marina Vjollcës, bën veprimin e papritur


Marina Vjollca është padyshim një ndër personazhet më simpatikë të ekranit shqiptar Moderatorja spikat gjithmonë për hijeshinë në çdo paraqitje televizive. Bukuria e saj nuk mund të kalojë pa u vënë re, dhe duket se kjo ka tërhequr vëmendjen dhe të Deejay-t me famë botërore, Dj Snake.

Pas një komenti që i bëri pak ditë më parë në një foto që Marina kishte postuar në Instagram, Dj Snake s’e ka lënë me kaq. Si duket, artisti me famë botërore është fiksuar keq me moderatoren bukuroshe pasi ai i ka komentuar sërish në videon e fundit që ka postuar.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
“Më bëni tag herën tjetër”: Capital T “thumbon” kolegët për kopjim, kujt i drejtohet reperi

Capital T po shijon suksesin e albumit të tij të titulluar “Skulpture”. Reperi ka paralajmëruar një tjetër projekt që pritet...

Close