X

Vranësira dhe reshje shiu të herëpashershme, moti për sot


Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën me dije se moti sot parashikohet me alternime kthjellimesh dhe vranësira.

Reshje shiu me intensitet të ulët në pjesën veriore të vendit deri në mesditë.

Era do të fryjë me drejtim Juglindje – jugperëndim 1-10m/sek. Valëzimi në dete parashikohet i forcës 1-2 ballë.

Temperaturat parashikohen:

QYTETET Temperaturat në °C

Shkodër 10/17 Re shi diell

Kukës 8/18 Re shi diell

Lezhë 10/18 Re shi diell

Dibër 6/16 Re shi diell

Durrës 11/23 Re diell

Tiranë 12/22 Re diell

Elbasan 11/20 Re diell

Berat 5/22 Re diell

Vlorë 12/22 Re diell

Korçë 7/17 Re diell

Gjirokastër 8/21 Re diell

Sarandë 10/22 Re diell.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME, Magazine
Të gjithë rrinë në kafe, zbuloni grupmoshat që shpenzojmë më shumë për bare e restorante

Teksa Shqipëria është ndër vendet me numrin më të lartë të bar restoranteve në botë, në raport me popullsinë, a...

Close