X

Rozana Radi: Arsyeja përse jetoj në shtëpi me qira


Këngëtarja Rozan Radi, e cila numëron shumë vite në karrierën e saj muzikore, shpesh ndan detaje rreth jetës së saj me ndjekësit.

Së fundmi këngëtarja ka publikuar një foto nga një kënd i shtëpisë së saj, të cilën e shoqëroi me një përshkrim, me të cilin ajo arriti të marrë vëmendjen e ndjekësve.

“Unë e dua shumë shtëpine! ( më shume më pëlqen të qëndroj në shtëpi se sa të dal mbrëmjeve) Jetoj në një shtëpi të vogël ( me qira ) pranë motres time.

Do thoni ju pse se ke blerë një shtëpi?

Kam menduar të invesoj paratë që do blija shtëpinë në biznesin tim..por kjo nuk do të thotë që duke qenë se jam me qera mos të kem ambjentin tim që më qetëson.

Kur hapa biznesin dhe pasi e kuruam me detaje vendosëm të zgjidhnim abazhurët . Ju them me 100 % që ambjenti pervec dritës mori një sharm tjetër. Sot jam e bindur kur them:

Sido që të jetë shtëpia juja po zgjodhet abazhurët e duhur e keni zgjidhur bukurinë e saj”, ka shkruar Rozana në rrjetet sociale.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
“Marku ka fëmijët e vet, lëru pak kohë dhe atyre”, Rudina Dembacaj i kthen përgjigje epike fanses që e kritikoi

Rudina Dembacaj vazhdon të tregojë dashurinë që ndjen për Mark Frrokun me anë të postimeve në rrjetet sociale. Së fundmi,...

Close