X

“Marku ka fëmijët e vet, lëru pak kohë dhe atyre”, Rudina Dembacaj i kthen përgjigje epike fanses që e kritikoi


Rudina Dembacaj vazhdon të tregojë dashurinë që ndjen për Mark Frrokun me anë të postimeve në rrjetet sociale.

Së fundmi, moderatorja publikoi në Instagram disa foto e video duke puthur ish-deputetin në buzë.

Por duket se ndjekësit nuk do ta lenë të qetë me komente.

“Rudina, e dimë që je e dashuruar, por gjërat e mira dhe me vlerë ruhen dhe mbahen për vete. Pastaj Marku ka dhe fëmijët e vet, lëru pak kohë dhe atyre”,– i shkruante një fanse.
Por, Rudina nuk ka vonuar dhe i ka kthyer përgjigje.

“Ua, me të vërtetë? Pse nuk i hedh një sy fëmijëve të tu. Se Marku është i zoti vetë”,- shprehet moderatorja.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Elvana Gjata publikon foto me familjen, ja mesazhi që jep

Këngëtarja Elvana Gjata, një nga këngëtaret më të njohura në Shqipëri, është shpesh aktive në rrjetet sociale, ku ndan foto...

Close