X

Makina u përplas me shtyllën e ndriçimit, humb jetën 30 vjeçari në Durrës


Një aksident me pasojë vdekjen është regjistruar në Durrës, ku për pasojë një 30-vjeçar ka humbur jetën.

Ngjarja ndodhi rreth orës 02:07, në lagjen nr.15, në Durrës.

Mësohet se 30 vjeçari A. B., ka humbur kontrollin e mjetit duke u përplasur me shtyllën e ndriçimit rrugor dhe për pasojë ka ndërruar jetën.

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 23.10.2020, rreth orës 02:07, në lagjen nr.15, Durrës, shtetasi A. B., 30 vjeç, duke drejtuar mjetin tip “Golf”, ka humbur kontrollin e mjetit duke u përplasur me shtyllën e ndriçimit rrugor, e për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Shërbimet sekrete ruse nxjerrin shifrat e të vdekurve nga lufta në Nagorno Karabakh

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin ka nxjerrë shifrat e të vdekurve nga konflikti i përgjakshëm mes Armenisë dhe Azerbajxhanit. Putin...

Close