X

Koronavirusi i merr jetën mjekut të njohur nga Kukësi, djali mesazh prekës në rrjetet sociale


Koronavirusi i ka marrë jetën një tjetër mjeku shqiptar.

Mësohet se ka humbur betejën me virusin e rëndë mjeku i njohur nga Kukësi, Astrit Haziri.

Lajmin e hidhur e kanë bërë të ditur familjarë dhe miq të mjekut, përmes mesazheve prekëse në rrjetet sociale.

“Zoti të past qu në xhehnet bab”, shkruan djali i doktorit të ndjerë Astrit Haziri, ndërsa të shumtë janë mesazhet nga qytetarë dhe njerëz që kanë marrë shërbim dhe e njihnin atë.

“Shoku dhe miku Im Astritit Haziri na merzite shume, virusi I pabese te mori ne pabesi, do ngelesh gjithmone ne mendjet dhe zemrat tona, zoti te falte xhenetin shoku im , Ngushellimet e mia. Familjes dhe te afermeve”, shkruan një mik i Astrit Hazirit.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Meta publikon foton e rrallë: Jam stërvitur për të ngritur vetëm pesha të rënda!

Presidenti Ilir Meta kthehet 35 vite pas dhe kujton kohën kur ishte peshëngritës. Meta publikon foton, ku shfaqet tepër i...

Close