X

VIDEO/ Paloka: Shikoni si mafia e plehrave përndjek përfaqësuesit e PD-së në Sharrë

Nënkryetari i PD-së Edi Paloka i ka kthyer përgjigje kompanisë së trajtimit të mbetjeve në Sharrë, duke shpërndarë një video ku duken ‘punonjësit’ e kësaj firme, të cilët kanë qënë të organizuar për të mos lejuar zyrtarët e PD-së, Ina Zhupa dhe Belind Këllici për tu futur brenda ambjenteve të landfillit.

Në postimin e tij në Facebook, Paloka thekson se drejtuesit e mafias së plehrave Edi Rama dhe Erjon Veliaj, do përgjigjen për cdo qindarke që u kanë marrë shqiptarëve, që sot po vuajnë nga kriza shëndetësore dhe ekonomike.

Postimi i plotë i Edi Palokës:

Pasi i kercenuan, i shantazhuan i ndoqen me makina, mafia e plehrave na thote se paskan refuzuar perfaqesuesit e PD te hyjne ne landfill.

Shikoni planet se si i perndjekin “punonjesit” shikoni si jane rreshtuar makinat qe te mos i lejojne te kryejne punen e tyre. Jane aq te tmerruar nga zbulimi i vjedhjes se parave te shqiptareve sa po derdhin miliona neper mediat qe te mos i japin denoncimet e opozites por vetem propaganden qeveritare.

Drejtuesit e mafias se plehrave Edi Rama dhe Erjon Veliaj do pergjigjen per cdo qindarke qe u kane marre shqiptareve qe sot po vuajne nga kriza shendetesore dhe ekonomike.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Turqit ‘lojë nervash’ me grekët/ Anija “Oruç Reis” më pranë se kurrë ishullit Kastelorizo, e ndjekin dy ekuipazhe luftarake

Ankaraja po tregon “dhëmbët” me anijen e saj “Oruc Reis”, e cila lundron gjithmonë e më pranë ishullit të Kastelorizos....

Close