Rama e sulmoi dhe e futi në “rreth”, reagimi i hidhur i Shkullaku: Ta kam fal, po të bëri punë në SPAK!

Paraditen e sotme, Edi Rama publikoi një video në rrjetet sociale, ku linçonte gazetarë dhe eksponentë të opozitës, që kanë artikuluar akuza për aferë korruptive me inceneratorët. Në fokus të videos së Edi Ramës, ishte gazetari Armand Shkullaku, të cilin Rama e kishte futur edhe vizualisht në një rreth dhe shprehej se “i shërbeu Lulit”. Shkullaku ka reaguar në rrjetet … Continue reading Rama e sulmoi dhe e futi në “rreth”, reagimi i hidhur i Shkullaku: Ta kam fal, po të bëri punë në SPAK!