X

Ermal Meta prezanton të fejuarën, bën urimin special për ditëlindje


Këngëtari me origjinë shqiptare, Ermal Meta që jeton prej kohësh në Itali ka korrur një sukses të jashtëzakonshëm në shtetin fqinj. Përsa i përket jetës private Ermali është treguar shumë i rezervuar dhe ka zgjdhur të mos japë shumë informacione publike.

Pas më shumë se 2 vitesh kur i dha fund marrëdhënies 9-vjeçare me Silvia Notargiacomo, këngëtari shqiptar nisi një romancë të re me Chiara Sturdà. Fituesi i “Sanremos” pranoi publikisht lidhjen me Chiara-n gjatë periudhës së izolimit, dhe prej disa kohësh ata janë fejuar.

 

View this post on Instagram

 

Sei nata 30 anni fa in questo giorno. Doveva esserci un gran sole quel giorno. ❤️

A post shared by Ermal Meta (@ermalmetamusic) on

Së fundmi, Ermali ka shkruar disa fjalë të ëmbla për Chiara-n me rastin e 30-vjetorit të lindjes së saj. “Ke lindur si sot 30 vjet më parë. Atë ditë duhet të ketë qenë ditë me shumë diell”, ka qenë mesazhi i urimit të Ermalit për vajzën që i ka vjedhur zemrën.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Fjolla Morina merr propozimin për martesë pas problemeve ligjore

Fjolla Morina ka qenë kryefjalë e mediave kohët e fundit, pasi u kap me një pistoletë në pikën kufitare të...

Close