X

Performanca e Edi Ramës si në cirk, shpërthejnë memet në rrjetet sociale


Kryeministri Edi Rama, ka bërë mbrëmjen e djeshme një performancë cirku, në emisionin “Opinion”. Ai ka sulmuar gazetarët me fjalor banal, ka ulëritur gjatë pjesës më të madhe të emisionit dhe u ngrit në këmbë mjaft i tensinuar, kur po diskutohej për aferën e inceneratorëve.

Madje gjatë momentit kur u çua në këmbë, Rama ka ulëritur në fytyrat e gazetarëve, duke shpërndarë spërkla të panumërta, në mes të pandemisë.

Sigurisht kjo performancë ka sjellë reagime të shumta nga meme-krijuesit, që kanë shpalosur talentin e tyre.

LEXO EDHE:

Rama “shfazohet” komplet: Nuk jam hajdut, se jam dy metra unë! Nuk ka hajdut dy metra, harroje!!!

Basha thirrje urgjente kreut të SPAK: Në cilin stad janë hetimet për inceneratorët? Kur do të pyeten Rama dhe Ahmetaj?!

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME, Magazine
Agjencitë perëndimore: Shërbimi sekret rus helmoi Navalny

Agjencitë perëndimore të sigurisë kanë arritur në përfundimin se lideri rus i opozitës Alexei Navalny u helmua nga shërbimi sekret...

Close