X

“Je inspirim”, Nora Istrefi uron me fjalët speciale këngëtaren e njohur


Sot për këngëtaren Jehona Sopi është një ditë e veçantë, pasi ajo feston ditëlindjen.

Nuk kishte se si për artisten të mungonin urimet e shumta. Mirëpo, ai që ka marrë vëmendjen e të gjithëve është i mikeshës së saj Nora Istrefi.

“Një grua fisnike, një artiste e shkëlqyer dhe një nënë tejet e përkushtuar. Je thjesht inspirim. Gëzuar ditëlindjen Jenkirush. Të dua”, ka shkruar Istrefi krah fotos së Jehonës në ‘Instastory’

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Sot ka ditëlindjen Aurela Gaçe, ja sa vjeç mbush

Diva e muzikës shqiptare, Aurela Gaçe feston sot ditëlindjen. Ajo mbush plot 46 vite dhe këtë e ka treguar përmes...

Close