X

Çmimi më i lartë për një natë kushton 5 mijë Euro, Geti dhe Marina nisin pushimet luksoze


Marina dhe Geti kanë nisur pushimet dhe zgjodhën destinacionin luksoz.

Reperi Getoar Selimi dhe moderatorja Marina Vjollca, kanë gjetur pak kohë për veten dhe kanë zgjedhur të pushojnë.

Ndonëse pandemia vazhdon të jetë një rrezik, dyshja janë larguar jashtë vendit.

Çifti ndodhen në Itali, në një prej hoteleve më luksoze në Milano. Ndërkohë thuhet që çmimet variojnë nga 500 euro më e lira deri në 5000 euro nata.

Nuk dihet se cilin nga opsionet kanë zgjedhur çifti por një gjë është e sigurt, ata gjithsesi do paguajnë një çmim marramendës për mesataren e përgjithshme.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
E kritikoi për fjalët e huaja, Gentian Zenelaj i përgjigjet fansit: Më ngrenë humorin tipat si ti

Aktori i humorit Gentian Zenelaj është shumë aktiv në rrjete sociale dhe shpesh herë u kthen edhe përgjigje ndjekësve. Së...

Close