X

Tritan Kalo: E vetmja PPP e pranueshme për mjekët është puna dhe profesionalizmi


Në mesazhin e shkurtër, mjeku Kalo thekson se mantelbardhi duhet të mbetet i tillë për sa kohë frymon.

“E vetmja PPP e pranueshme pa asnjë drojë e jetës sime ishte dhe mbetet: Punë, Përkushtim dhe Profesionalizëm kudo dhe në çdo moment…MANTELBARDHI duhet të mbetet i tillë për sa kohë që ai frymon….”Ad astra per aspera” – shprehet Latini….”, shkruan Kalo.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Sot do të hapen restorantet, baret e pishinat në ambiente të mbyllura! Këto janë rregullat që duhen zbatuar

Prej ditës së sotme do të hapen baret, restorantet si dhe pishinat në ambiente të mbyllura sipas protokolleve të detajuara...

Close