X

“Më mungojnë vërtetë ato kohë”, Ronela tregon se për ç’ka ndjen mall


Këngëtarja seksi Ronela Hajati ka publikuar disa fotografi në Instagram, të cilat i ka shkëputur nga xhirimet e klipit me titull “Dilema”.

Ajo shprehët se është përmalluar për atë kohë, kur xhironte klipe dhe qendronte deri në vonë në studio. Kjo pasi pandemia Covid 19 bëri që artistët të mos kenë më koncerte dhe jeta e tyre artistike të mbesi “e ngrirë” për muaj të tërë.

“Kthim në kohë kur xhiruam videoklipin e “DILEMA”…Më mungojnë vërtetë ato kohë kur xhiroja klipe dhe qëndroja deri vonë në studio”, ka shkruar Ronela krahas fotove.

 

View this post on Instagram

 

Throwback shooting “DILEMA” video…. Really miss those times shooting videos and staying late at the studio🥺

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on

Kujtojmë se “Gënjeshtar je X Pare”, janë dy projektet e fundit të Ronelës, të cilat i kishte publikuar në një video gjatë muajit shkurt

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Morena Taraku surprizohet nga partneri i saj, merr dhuratën e veçantë: Edhe unë të dua

Këngëtarja Morena Taraku është një nga më të përfolurat në mediat rozë për shkak të skandaleve në të cilat është...

Close