X

FOTO/ Puthje “të nxehta” në makinë, Rezarta ndan momentet intime me Ermal Hoxhën


Këngëtarja Rezarta Shkurta dhe nipi i ish-diktatorit, Ermal Hoxha janë një ndër çiftet më të komentuar.

Ata nuk ngurojnë herë pas here të ndajnë momente të ndryshme me fansat në rrjetet sociale.

Së fundmi, ka qenë Rezarta që ka publikuar në Instastory një foto nga makina, ku Ermali tenton ta puth teksa ajo është duke bërë një ‘selfie’.

“Por fillimisht më lërë të bëjë një selfie”, shkruan ajo sipër fotos.

Kujtojmë që çifti kanë një vajzë, e cila pak ditë më parë shkoi në klasën e parë.

“Te duam aq shume sa nuk e dinim qe shpirti mund te donte. Gezuar diten e 1 te shkolles bebja jone, mami dhe babi nuk mund te enderronin me bukur sesa zoti i dhuroj”, u shpreh Rezi për të bijën.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Kida surprizon me setin e ri fotografik

Një ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar është padyshim Kida. Këngëtarja e hitit “Deja Vu” ka korrur një...

Close