X

FOTO/ Enca ka një problem të madh me meshkujt dhe e ndau me të gjithë


Këngëtarja Enca Haxhia është fiksuar me personin e gabuar dhe këtë e ka pranuar hapur.

Këtë problem, ajo e ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram dhe e ka ilustruar në mënyrën më epike.

Këngëtarja ka publikuar një foto, ku shfaqet duke përqafuar jastëkun, që në këtë moment simbolizon “meshkujt që nuk e meritojnë dashurinë e saj.”

Duket se kësaj here, Enca është fiksuar keq me dikë që s’bën për të dhe fiksimin ka vendosur ta ndajë me të gjithë.

 

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
“Më mungojnë vërtetë ato kohë”, Ronela tregon se për ç’ka ndjen mall

Këngëtarja seksi Ronela Hajati ka publikuar disa fotografi në Instagram, të cilat i ka shkëputur nga xhirimet e klipit me...

Close