X

103 qytetarë të shëruar nga Covid-19 në 24 orët e fundit në Shqipëri

Rritet numri i të shëruarve nga koronavirusi në 24 orët e fundit në Shqipëri. Ministria e Shëndetësisë njoftoi se ditën e sotme janë shëruar 103 qytetarë të prekur nga koronavirusi.

Kujtojmë që dje ishin 95 qytetarë të shëruar dhe sot numri fatmirësisht është më i lartë.

Ndërkohë që sot 4 pacientë humbën jetë nga Covid-19 dhe numri i rasteve të reja është 127./

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Katër persona humbën jetën nga koronavirusi në 24 orët e fundit, 127 raste të reja

Në 24 orët e fundit, si pasojë e koronavirusit kanë ndërruar jetë katër persona. Lajmin e bën të ditur ministria...

Close