X

Infektohet me koronavirus shefja e Epidemiologjisë në ISHP, Silva Bino


Silva Bino, Shefja e Epidemiologjisë në Institutin e Shëndetit Publik, është prekur nga koronavirusi.

Ajo është shtruar që prej ditës së premte në spitalin Infektiv dhe ka patur temperaturë të lartë.

Për momentin gjendja shëndetësore e Binos, mësohet të jetë e stabilizuar dhe ajo ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Bino është gjithashtu anëtare e Komitetit të Ekspertëve për Pandeminë.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, FLASH, LAJME
Zhupa: Erion Veliaj transferoi 1 miliardë lekë të tjera në parajsë fiskale

"Erion Veliaj transferoi edhe 1 miliardë lekë të tjera në parajsë fiskale, - deklaroi sot Zëdhënësja e PD, Ina Zhupa,...

Close