X

Era e fortë thyen pemët në Shkodër, dëmtohen disa makina


Moti i keq me rrebeshe shiu dhe erëra të forta ka shkaktuar probleme në disa akse rrugore në Shkodër kjo për shkak të thyerjes së disa pemëve.

Për pasojë janë dëmtuar disa automjete që kanë qenë të parkuara.

Që prej mëngjesit ndërmarrja e ujësjellës kanalizime në Shkodër kanë zbritur në terren për ndërhyrje në pikat më problematike duke punuar dhe menaxhuar situatën që të mos ketë bllokime të rrugëve nga uji.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Vizat amerikane/ Ndryshohen rregullat, kur hyn në fuqi ligji, pasojat tek ata që jetojnë në SHBA

Administrata Trump ka propozuar të eliminojë “kohëzgjatjen e statusit” për vizat për studentët ndërkombëtarë, vizitorët e programeve të shkëmbimit dhe...

Close