X

Dyshohet se abuzoi seksualisht me një të mitur, arrestohet 39-vjeçari në Durrës


Një 39-vjeçar ka rënë në prangat e Policisë së Durrësit pasi dyshohet se ka abuzuar seksualisht me një të mitur.

Në pranga ra shtetasi me inicialet L.K., i cili sipas policisë, dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me vajzën e bashkëshortes së tij nga martesa e parë.

Njoftimi i policisë:

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Durrës, arrestuan në flagrancë shtetasin L.K., 39 vjeç, banues në Durrës, pasi dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me një shtetase të mitur 14 vjeçe, (vajzën e bashkëshortes së tij nga martesa e parë).

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Shifrat/ Ja sa paguhen shqiptarët në Gjermani dhe diferenca me vendasit

Mbi 900 mijë shtetas nga Ballkani Perëndimor jetojnë në Gjermani. Mbi 350 mijë janë në marrëdhënie të rregullta pune, shumica...

Close