X

Dy persona humbën jetën prej Covid-19 në 24 orët e fundit, 108 raste të reja

Në 24 orët e fundit, si pasojë e Covid-19 kanë ndërruar jetë 2 qytetarë. Lajmin e bën të ditur Ministria e Shëndetësisë në raportimin ditor.

Kështu, në total numri i viktimave në vend shkon në 375.

Në 24 orët e fundit, në vend janë konfirmuar 108 raste të reja me Covid-19. Lajmin e bën të ditur ministria e Shëndetësisë në raportimin ditor të rasteve.

Në total numri i të infektuarve shkon në 13,153

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, FLASH, LAJME
Me zjarr të vërtetë, veprimi i Turqisë ndez gjakrat në Egje

Turqia ka njoftuar për një stërvitje me zjarr real të marinës së saj në zonën mes ishujve grekë Rodos dhe...

Close