X

Franca kalon 500 mijë raste me Covid/ Konfirmohen mbi 15 mijë infeksione dhe 52 viktima në 24 orë

Në 24 orët e fundit janë regjistruar 15.797 raste të reja me Covid-19, pas 16 000 rasteve të regjistruara të enjten, teksa numërohen rreth 52 të vdekur vetëm të premten, sipas Ministrisë së Shëndetësisë në Paris, raporton ‘Le Figaro’.

Raste rekord me koronavirus edhe në Britaninë e Madhe që prej majit. Janë 6874 raste të regjistruara në 24 orët e fundit, në krahasim me 6634 që u regjistruan të enjten

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in BOTA, LAJME
Berisha zbulon prapaskenat: Pse Rama la Durrësin dhe do të kandidojë në Vlorë

Ish-kryeministri Sali Berisha ka treguar në “Zonë e Lirë” arsyen e largimit të kryeministrit Edi Rama nga kandidimi në Durrës....

Close