X

Tërmet i fuqishëm pranë qytetit të Lushnjes, lëkundjet ndihen edhe në Tiranë

Një tërmet është regjistruar 6 km nga qyteti i Lushnjes, në orën 21:21.

Sipas CSEM, tërmeti ka patur magnitudë 4.0 të shkallës rihter. Ndërsa sipas IGJEUM në Shqipëri, tërmeti ka patur magnitudë 4.2 të shkallës rihter.

Lëkundjet e tërmetit janë ndjerë edhe në Elbasan, Tiranë dhe zonat përreth.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in FLASH, KRYESORE
Çfarë plani kishte i moshuari që ekzekutoi RENEA? Policia tregon çfarë u gjet në shtëpinë ku ishte ‘ngujuar’ për pesë orë

Grupi Hetimor ka gjetur dhe sekuestruar në banesën e 71-vjeçarit një armë zjarri kallashnikov me të cilën dyshohet se ai...

Close