X

Spiropali “tmerron” Endri Shabanin: Unë të ha për mëngjes…

Elisa Spiropali ka patur një debat me përfaqësuesin e “Nisma Thurje”, Endri Shabani në “Open”.

Pasi Shabani e akuzoi për vjedhje kur Spiropali ishte në drejtimin e Doganave, zëdhënësja e qeverisëm iu drejtua  duke i thënë se “e ha për mëngjes”.

Unë juve ju ha për mëngjes, me vota, me kandidim e me çfarë të duash. Për të hyrë në detaje të tjera s’kam frikë me ju. Ne do dalim me emrin tonë, me siglën tonë”, tha Spiropali.

LEXO EDHE:

‘S’kalohet jeta me lavde gojore për Skënderbeun!’/ Plas keq në emision, Andi Bushati kapet me Spiropalin, ministrja e ofendon: S’më intimidon o burrec

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Aksidentoi gjashtë veta, dy me vdekje. Del nga burgu pasi paguan 20 mijë euro policët dhe prokurorët

Fiks Fare denoncoi mbrëmjen e së enjtes një skandal në drejtësi, ku një i arrestuar pranoi me zë dhe figurë...

Close