X

“Ma tha Thaçi, PD e quante UÇK-në grup terrorist”/ Fevziu, debat me Veliajn: Të kujtohet Griselda?!


Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj është përballur me analistin Besard Kadia, i cili e ka pyetur se çfarë do të ofrojë për kombin shqiptar.

Gjatë përgjigjes së tij, në studion e “Opinion”, Veliaj tha se PS ishte një parti patriotike, ndryshe nga demokratët duke shkaktuar edhe përplasje me moderatorin Blendi Fevziu.

PJESË NGA EMISIONI: 

Veliaj: Për arsyen kombëtare? Takova presidentin e Kosovës dhe më kujtoi që PD e quante UÇK-në grup terrorist.

Fevziu: Ta kujtoj një shpifje unë ty. Të kujtohet Griselda.

Veliaj: Jo mo jo ne raportuam ata që thanë mendiat. Ne jemi parti patriotike. Me fakte dhe me prova. Se thonë jo pse flet Rama me ta. Po Rama do flasi me presidentin turk, me kryeministrin grek, etj.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, FLASH, LAJME
Toka s’gjen qetësi, tjetër tërmet në vend, pas Lushnjës lëkundet Kavaja

Vijojnë lëkundjet e tërmetit në vend. Një tjetër tërmet ka rënë pak më parë në Kavajë. Tërmeti ka qenë me...

Close