X

Video virale/ Vogëlushja e identifikon në emision Edi Ramën si “koronavirusi”

Sot në emisionin ‘ABC e pasdites’ të moderatorit Ermal Peçi ishin të ftuar dy nga fëmijët e famshëm të Instagramit, Deon Gjoni dhe Marge Pëllumbi.

Mes të tjerash, moderatori u kërkoi fëmijëve të tregonin nëse i njihnin personazhet në ekran. Teksa aty u shfaq fotoja e Edi Ramës, Marge befasoi të pranishmit.

“Kush është Edi Rama,” e pyeti moderatori.

“Koronavirusi,” tha vogëlushja.

Kujtojmë se gjatë periudhës së parë të koronavirusit, Edi Rama përdori një gjuhë terrorizuese si asnjë lider tjetër në botë.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME, Magazine
Lukashenko betohet në fshehtësi, rinisin protestat e fuqishme në Bjellorusi

Betimi i fshehtë i Aleksandër Lukashenkos si President i Bjellorusisë provokoi një reagim të fortë në vend. Mijëra qytetarë dolën...

Close