X

VIDEO/ Po realizonte kamera të fshehtë, përfundon në pranga moderatori shqiptar


Moderatori i njohur nga Kosova, Sadri Imeri ka rënë në prangat e policies.

Moderatori i emisionit “Kojshia Show” tentoi t’i bënte një kamera të fshehtë policisë së Kosovës, por planet nuk shkuan siç i kishte menduar.

Mediat kosovare raportojnë se ai u arrestua pas veprimit të tij dhe tentoi t’i rezistonte policisë në momentin që po i vendosnin prangat.

Imeri u tha policëve se ishte një kamera e fshehtë dhe se nuk kishte shkelur ligjin, megjithatë është arrestuar.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in Magazine
Çadrat me vete, reshje shiu dhe vranësira gjatë ditës së sotme

Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën me dije se moti sot parashikohet me vranësira mesatare dhe të dendura. Reshje shiu të cilat...

Close