X

Kryemadhi: 25 prilli dita kur shteti do të rikthehet në shërbim të qytetarëve


Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi thotë se të gjithë duhet të japim forcë për zgjedhjet e 25 prillit.

Në një status në rrjetet sociale, Kryemadhi shprehet se 25 prilli do të jetë dita kur shteti do të rikthehet në shërbim të qytetarëve.

“Të gjithë duhet t’i japim forca drejt 25 prillit 2021, dita kur shteti do rikthehet në shërbim të qytetarëve dhe rinisë së mrekullueshme që kemi”, shkruan Kryemadhi në rrjetet sociale.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Lukashenko betohet në fshehtësi si president i Bjellorusisë

Presidenti i Bjellorusisë Alexander Lukashenko ka marrë mandatin e tij të gjashtë në detyrë në një ceremoni përurimi që nuk...

Close