X

Tre viktima nga koronavirusi në 24 orët e fundit në Shqipëri, 131 raste të reja

Tre viktima nga koronavirusi në 24 orët e fundit në Shqipëri dhe 131 raste të reja.

Viktimat janë një 78-vjeçar nga Peqini, një 80-vjeçare dhe një 87-vjeçar nga Tirana.

Në 24 orët e fundit janë kryer 825 testime dhe janë konfirmuar 131 të prekur me virusin SARSCOV2. Numri i qytetarëve të shëruar nga fillimi i epidemisë ka kaluar mbi 7 mijë, me 47 qytetarë që janë të shëruar në 24 orët e fundit.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, FLASH, LAJME
Meta mesazh Ramës, dekoron Avni Rustemin: Asgjësoi armikun e brendshëm

Presidenti Ilir Meta vlerësoi ditën e sotme me Dekoratën e Flamurit Kombëtar, më të lartën e Republikës heroin e popullit,...

Close