X

Plagoset me thikë 16-vjeçari në Sukth, i nënshtrohet me urgjencë ndërhyrjes kirurgjikale

Një 16-vjeçar ka mbetur i plagosur me thikë ditën e sotme. Ngjarja ka ndodhur në Sukth. Ai është identifikuar si Elvin Zira.

16-vjecari eshte transportuar me urgjence ne spital. I plagosuri po i nënshtrohet ndërhyrjes kirurgjikale.

Policia ka shkuar ne vendngjarje dhe ka nisur hetimet per plagosjen.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Vrasjet mafioze në Elbasan/ Si u porositën ekzekutimet nga Erion Alibej (Dosja e plotë)

Prokuroria e Elbasanit ka mundur të mbledhë të dhëna bindëse ndaj të akuzuarit Erion Alibej, se ka organizuar dhe porositur...

Close