X

“LSI kërkoi lista të hapura që në 2017”- Vasili publikon dokumentet: Kujtesë për demagogët


Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili thotë se partia e tij i kërkoi listat e hapura që në vitin 2017.

Duke paraqitur dokumente, ai thekson se LSI bëri propozimet në vjeshtën e atij viti në komisionin e reformës zgjedhore drejtuar nga Bledar Çuçi dhe Oerd Bylykbashi.

“Propozim kryesor i LSI, që në vitin 2017 ishin Listat e Hapura”- nënvizon ai.

Reagimi i plotë:

Kujtese per demagogët.(DOKUMENTI).

Listat e hapura LSI i kerkoi qe ne 2017!

Sapo u ngrit Komisioni Parlamentar i Reformes Zgjedhore, ne vjeshten e vitit 2017, i drejtuar nga Bledar Çuçi dhe Oerd Bylykbashi LSI i paraqiti propozimet e saj.

Propozim kryesor i LSI, qe ne vitin 2017 ishin Listat e Hapura.

DOKUMENTI flet vete dhe eshte nje kujtese per te gjithe ata hipokrite dhe demagoge qe sot bejne sikur ju dogj shpirti per listat e hapura, ndersa dje vegjetonin pa guxuar qe te hapnin gojen.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, FLASH, LAJME
Plagosi me thikë 17-vjeçarin pas sherrit, kapet autori i dyshuar. Dalin detajet

Falë reagimit të menjëhershëm të shërbimeve të Policisë dhe Forcës së Posaçme “Shqiponajt”, kapet dhe shoqërohet në ambientet e Policisë,...

Close